انتشار نسخه 3 فایرفاکس  Mozilla Firefox 3.0 Final

بالاخره انتظارها به سر رسید و روز رکوردشکنی فرا رسید!...

همه با هم با دانلود بهترین مرورگر وب ، رکورد دانلود آن در یک روز شکسته و آن را در کتاب رکورد های گینس ثبت کنیم!برای اولین بار نسخه نهایی مرورگر محبوب و دوست داشتنی Mozilla Firefox 3.0 Final را از  کمیاب آنلاین دریافت کنید . 

 Firefox محصولی از کمپانی Mozilla مرورگری امن ، مطرح ، قدرتمند و با امکانات فراوان و سرعت بالاست . این مرورگر محبوب را به خاطر کیفیت و کارایی بالایش هم ردیف سایر مرورگر های مطرح دنیا مانند Internet Explorer و Operaو شاید بهتر از آنها در بعضی امکانات نسبت به شده است .

بعضی از امکانات این مرورگر قدرتمند عبارتند از :

توانایی باز نمودن تمامی پنجره ها به صورت Tabbed Browsing تحت یک پنجره ی Firefox و توانایی جلوگیری از باز شدن پنجره های تبلیغاتی مزاحم به صورت Pop-up از جمله ویژگی های این مرورگر می باشد . امنیت بالا و جلوگیری از ورود Spyware ها و جاسوس ها به سیستم شما ویژگی برتر این نرم افزار است . مجهر به موتور قدرتمند جستجوی درونی می باشد و همچنین از سرعت بالا در دانلود فایل ها از اینترنت سود می برد ، می تواند فایل های دانلود شده رو دسته بندی نموده و خودش در پوشه ای خاص ذخیره نماید . محیط زیبا همراه با امکانات فراوان از قبیل تغییر در شکل ظاهر و اضافه یا حذف نمودن Toolbar ها کار با فونت های مختلف و درشت و ریز کردن صفحه همچنین مجهز بودن به Theme های گوناگون بر زیبایی و توانایی این مرورگر افزوده است . Firefox با تمامی نسخه های ویندوز سازگار است .

قابلیت های کلیدی نرم افزار  Mozilla Firefox 3.0 Final :

سرعت بالا در بارگذاری صفحات

دارای قابلیت باز شدن صفحات متعدد در یک پنجره

امنیت بالا در محیط نا امن اینترنت

جلوگیری از خطرات احتمالی Spy-Ware ها و سارقان اینترنتی

جلوگیری از باز شدن صفحات تبلیغاتی بی مورد  (Popup - bloker)

محافظت از پسوردها و رمز های عبور خصوصی و امنیتی

زیبایی در طراحی

دارای پوسته های مختلف

قابلیت نصب پلاگین های مختلف برای عملکرد بهتر

پشتیبانی از تمام نسخه های ویندوز از جمله ویندوز ویستا

و ...

دانلود Mozilla Firefox 3.0 Final